Угода користувача

Предметом цієї Угоди користувача (далі - «Угода» ) є відносини між фізичною особою-підприємцем Парфан Надія Ярославівна, яка зареєстрована і діє за законодавством України, що є адміністратором (далі - «Адміністратор» ) сайту takflix.com («Сайт» ), і Вами ( «Користувач» ), щодо використання онлайн-кінотеатру TAKFLIX (далі - «Онлайн-кінотеатр» ), зокрема Творів, доступ до перегляду яких надається за допомогою Онлайн-кінотеатру, а також інших послуг, що надаються за допомогою Онлайн-кінотеатру.

Ця Угода є публічною, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх споживачів. Будь ласка, уважно ознайомтеся з текстом цієї Угоди.


Онлайн-кінотеатр TAKFLIX, який доступний для загального користування за доменним ім’ям takflix.com та його субдоменами, а також через мобільні додатки та/або додатки для SMART-TV («Онлайн-кінотеатр») пропонує Вам («Користувачу») платні послуги («Послуги») з тимчасового доступу до перегляду розміщеного на Сайті аудіовізуального контенту («Творів») через мережу Internet за допомогою персональних комп’ютерів та/або інших електронних пристроїв («Пристрої»).

Ви розумієте, що надання тимчасового доступу до перегляду кожного окремого Твору вважається окремою Послугою, і сплачується окремо, і можливо лише за умови використання Вами Пристроїв, підключених до мережі Internet.

Для оплати та користування Послугами Онлайн-кінотеатру Ви маєте бути повнолітньою особою за законодавством України або країни, з території якої Ви здійснюєте користування Послугами.


У разі, якщо Ви не є такою особою, відповідальність за Ваші дії щодо оплати та користування Послугами Онлайн-кінотеатру покладається на батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників або інших Ваших законних представників відповідно до чинного законодавства України або країни з території якої Ви здійснюєте користування Послугами.

Користуючись Онлайн-кінотеатром і Послугами , Ви підтверджуєте свою згоду з умовами Угоди і тим, що Ви використовуєте Онлайн-кінотеатр та Послуги на свій страх і ризик “як є”, оцінюєте і несете всі ризики , пов’язані з використанням розміщених в Онлайн-кінотеатрі Творів і повідомлень, а Адміністрація , у тому числі її керівництво , співробітники і агенти, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті Творів , за будь-які збитки і втрати , що стали результатом використання Послуг.

Онлайн-кінотеатр має право вносити зміни в Угоду, повідомляючи Вас про такі зміни листом на електрону пошту, вказану Вами при реєстрації на Сайті.

Угода постійно розміщена за посиланням http://takflix.com/agreement.


1. Акаунт та персональні дані

1.1. Для доступу до Послуг Онлайн-кінотеатру Ви реєструє персональний обліковий запис (далі – «Акаунт») за посиланням http://takflix.com/signup, і сплачуєте встановлену плату за надання кожної окремої обораної Вами Послуги.

Вашим ідентифікатором на Сайті є Ваш email.

1.2. Реєстрація Акаунту автоматично означає Ваш дозвіл на обробку і зберігання Ваших особистих даних, вказаних під час реєстрації.
1.3. Онлайн-кінотеатр має право зберігати Ваші персональні дані, виключно для цілей виконання Угоди.
1.4. Онлайн-кінотеатр приймає на себе зобов’язання не поширювати Ваші персональні дані та/або інформацію про Ваш Акаунт.
1.5. Ви маєте право припинити дію Акаунту, надіславши листа із відповідним запитом у вільній формі на електрону адресу Служби підтримки Онлайн-кінотеатру [email protected].
Внаслідок припинення дії Акаунту Онлайн-кінотеатр припиняє зберігання Вашіх персональних даних, а Ви втрачаєте доступ до Послуг, у тому числі якщо плата за такі Послуги була внесена в повному обсязі.
Онлайн-кінотеатр не повинен відшкодовувати Вам жодних коштів.2. Ціна, термін та порядок надання Послуг

2.1. Онлайн-кінотеатр встановлює ціну і термін для кожної окремої Послуги на власний розсуд та у відповідності до ліцензійних угод, укладених між Онлайн-кінотеатром та правовласниками Творів.  
2.2. Онлайн-кінотеатр інформує Вас про ціну і термін кожної окремої Послуги на сторінці із описом відповідного Твору.
2.3. Ви розумієте, що Онлайн-кінотеатр може встановлювати обмеження на надання Послуг за межами України, якщо таке обмеження передбачене угодами із правовласниками відповідних Творів.
Онлайн-кінотеатр повідомляє про такі та/або інші обмеження на сторінці із описом Твору.  
Такі обмеження не є підставою для будь-якого відшкодування коштів з боку Онлайн-кінотеатру.
2.4. Ви розумієте і погоджуєтесь, що Онлайн-кінотеатр надає Послуги на вищенаведених умовах виключно персонально для Вас, і Ви не маєте права поширювати Послуги третім особам за межами Вашого помешкання, або в будь-який інший спосіб порушувати права правовласників Творів та/або Онлайн-кінотеатру.


3. Оплата Послуг та відшкодування коштів

3.1. Для отримання обраної Послуги Ви здійснюєте оплату за допомогою платіжних систем, вказаних на сторінці оплати для кожної окремої Послуги, а Онлайн-кінотеатр надає Вам обрану Вами Послугу після отримання такої оплати.
3.2. Ви розумієте і погоджуєтесь, що Онлайн-кінотеатр здійснює прийом платежів за допомогою сторонніх сервісів та/або платіжних систем, і не несе відповідальності за їх роботу. У разі виникнення проблем із надходженням оплати на рахунок Онлайн-кінотеатру, Користувач самостійно вирішує таку проблему із операторами сервісів платіжних систем, а Онлайн-кінотеатр в межах своїх можливостей та у розумні терміни надає інформацію про стан оплати на Ваш запит та/або на запит операторів платіжних систем.  
3.3. Онлайн-кінотеатр має право запроваджувати знижки та/або інші заохочувальні заходи для будь-яких осіб. Такі знижки та/або інші заходи не обов’язково мають бути доступними для всіх Користувачів.
3.4. Ви розумієте і погоджуєтесь, що Онлайн-кінотеатр не забезпечує будь-яких відшкодувань та не несе відповідальності за будь-які збитки, понесені Вами внаслідок користування Онлайн-кінотеатром та Послугами.


4. Гарантії та відповідальність сторін

4.1. Онлайн-кінотеатр гарантує, що розміщенні на Сайті Твори та їх використання в межах функціоналу Онлайн-кінотеатру не суперечать чинному законодавству України, відповідним ліцензійним угодам із правовласниками Творів та не порушують права третіх осіб.
4.2. Онлайн-кінотеатр не несе відповідальності за законність доступу до Послуги Користувачем.
Ви несете повну відповідальність за невиконання законів країни Вашого перебування при відвідуванні даного сайту і спроби придбати Послуги, якщо вони заборонені законодавством на території країни Вашого перебування.
Ви маєте утриматись від користування Послугами Онлайн-кінотеатру, якщо таке користування протирічить чинному   законодавству країни, з території якої Ви здійснюєте доступ до Сайту.
4.3.   Якщо з будь-якої причини (окрім як з вини Адміністратора) Ви не скористаєтесь наданою Вам Послугою, відповідна Послуга вважається наданою належним чином.
4.4. Ви гарантуєте, що не поширюватиме доступ до Творів, не перешкоджатиме роботі Онлайн-кінотеатру, та/або не порушуватиме права Онлайн-кінотеатру та правовласників Творів в будь-який інший спосіб.
Ви несете відповідальність за такі порушення згідно чинного законодавства України.
4.5. Ви розумієте, що Онлайн-кінотеатр надає Послуги, використовуючи сервіси сторонніх осіб, і не несе відповідальності за можливі перебої в їхній роботі.
В свою чергу, Онлайн-кінотеатр в межах своїх можливостей прикладає максимальних зусиль аби забезпечити безперебійний доступ Користувачів до Послуг.
4.6. Якість Послуг у тому числі залежить від швидкості Вашого інтернет-з’єднання, та технічних властивостей Вашого Пристрою. Мінімальна швидкість інтернет-з’єднання для перегляду Творів в якості FULL HD складає 5.0 Мбіт/сек. Мінімальна швидкість для перегляду Творів в якості SD складає 1 Мбіт/сек.


5. Онлайн-кінотеатр не може гарантувати наявності всіх Творів в якості FULL HD, але прикладає максимальних зусиль для того, щоб Ви мали доступ до Послуг в максимальній якості.

6. Інтелектуальна власність

6.1. Всі використовувані і розміщені у Онлайн-кінотеатрі результати інтелектуальної діяльності, Твори а також сама Послуга є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняється законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними угодами і конвенціями. Будь-яке використання розміщених в Онлайн-кінотеатрі Творів та інших результатів інтелектуальної діяльності (у тому числі елементів візуального оформлення Онлайн-кінотеатру, символіки, текстів, графічних зображень, ілюстрацій, фото, відео, програм, музики, та інших об'єктів) без дозволу Адміністратора або правовласника є незаконним і може послужити причиною для судового розгляду та притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до законодавства України.
6.2. Крім випадків, встановлених чинним законодавством України, жоден результат інтелектуальної діяльності, розміщений в Онлайн-кінотеатрі, не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах, без попереднього дозволу Адміністратора або правовласника.
6.3. Ви розумієте і погоджуєтесь, що доступ до результатів інтелектуальної діяльності, розміщених в Онлайн-кінотеатрі, надається Адміністратором виключно для особистого некомерційного використання без права на відтворення (у тому числі копіювання / завантаження / збереження) таких об'єктів в пам'ять Пристроїв Користувача, а також без права на інше використання, не передбачене Угодою, у тому числі їх продажу, модифікації, поширення цілком або по частинах і т.п. Комерційне використання, використання в сфері HoReCa та інше використання, не передбачене Угодою, є порушенням і може служити підставою для притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством і цим Договором.
6.4. Будь-яке використання Послуги або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на ньому, крім дозволеного в Договорі, категорично заборонено.
6.5. Адміністратор залишає за собою право в будь-який час видаляти з Послуги будь-які результати інтелектуальної діяльності, розміщені у ній, без повідомлення про це Користувачів.


7. Технічна підтримка і зворотній зв’язок

7.1. Для отримання консультацій щодо користування Онлайн-кінотеатром Ви можете звертатися до Служби технічної підтримка за електроною адресою [email protected] або за телефоном: +380 66 887 8106
7.2. Адреса Адміністратора: 04071, Україна, м. Київ, вул. Олегівська 36, офіс 410.
7.3. Ви маєте право звертатися до Адміністрації з будь-якими питаннями і пропозиціями щодо користування Онлайн-кінотеатром і Послугами за електроною адресою [email protected]
7.4. Онлайн-кінотеатр залишає за собою право надсилати Вам інформаційні повідомлення, що стосуються користування Онлайн-кінотеатром та/або Послугами за електроною адресою, вказаною Вами під час реєстрації Акаунту.


8. Інші умови

8.1. Ця Угода і відносини між Адміністратором і Вами (Користувачем) регулюються і трактуються відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
8.2. Сторони Угоди зобов'язуються підкорятися виключній юрисдикції судів України при виникненні спірних питань юридичного характеру, пов'язаних з Угодою.
8.3. Якщо з тих чи інших причин які-небудь з умов Угоди є недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов Угоди.